Be Healthy - Be Happy (2012-12-01)

Kiekvienais metais Jonavos rajono anglų kalbos metodinė grupė organizuoja pradinių klasių mokiniams skirtus renginius anglų kalba. Oxford University Press leidyklos leidžiamų vadovėlių ir Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokyklos dėka jau ir mūsų pradinių klasių mokiniai gali pasirodyti rajoniniuose renginiuose.

Pernai buvo sudaryta aktyviausių mokinių grupė dalyvavo „Be Healthy- Be Happy“ (būk sveikas ir laimingas) judėjimo dienai skirtoje popietėje, kurią organizavo Jonavos rajono anglų kalbos metodinės grupės mokytojos Violeta Lekavičienė, Kristina Galvydytė ir Jurgita Galackaitė.

Šiemet aukščiau išvardintos mokytojos ir  Diana Riaubienė kviečia aktyviausių vaikų grupes (iš 5 pradinių klasių mokinių) dalyvauti kalėdinėje popietėje „British Christmas“ (britų kalėdos), kur vaikai susipažins su britų kalėdinėmis tradicijomis, paruoš muzikinį prisistatymą, bei aktyviai praleis laiką ir, žinoma, susitiks su Santa Claus Kalėdų seneliu.

Renginys vyks Jonavos Justino Vareikio pagrindinėje mokykloje paslaptingu metu 2012-12-12 12 valandą.