MES – RŪŠIUOJAM (2013-02-21)

Džiaugiamės, kad mūsų mokykla dalyvauja Gamintojų ir Importuotojų Asociacijos, VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ ir UAB „Atliekų tvarkymo centras“  organizuojamame panaudotų nešiojamųjų baterijų (galvaninių elementų) ir akumuliatorių bei nebenaudojamos buitinės technikos ir elektronikos surinkimo projekte – „Mes – rūšiuojam“. Šio projekto tikslas  - skatinti ir mokyti visuomenę, o ypač moksleivius, rūšiuoti ir rinkti atskirai elektros ir elektroninės įrangos ir nešiojamųjų baterijų atliekas, jų nešalinti su kitomis atliekomis, mažinti aplinkos taršą minėtomis atliekomis, šviesti ir informuoti visuomenę.

Norime, kad Lietuva būtų gražesnė ir švaresnė! Tikimės, kad surinktas atliekų kiekis bus didelis ir už jį galėsime laimėti puikių prizų!