OLWEUS PATYČIŲ IR SMURTO PREVENCIJOS PROGRAMA (2013-02-21)

Nuo 2011 m. spalio mėnesį mokykloje buvo  vykdoma nacionalinė  Olweus patyčių ir smurto prevencijos programa. Programos tikslas – sumažinti patyčių ir  kitokio asocialaus elgesio apraiškas mokykloje, teikti pagalbą mokiniui, mokytojui ir mokyklai. Programa, kuri truko 18 mėnesių įtraukė visą mokyklos bendruomenę – mokinius, mokytojus, kitus mokyklos darbuotojus, tėvus ir globėjus.

Programos esmė – išmokyti visą mokyklos personalą atpažinti, pastebėti patyčias ir tinkamai į jas reaguoti.

Mokykloje vyko dvi OPPP apklausos. Paskutinioji nudžiugino visus – patyčių mūsų mokykloje sumažėjo, – tiek tarp berniukų, tiek tarp mergaičių Atsižvelgiant į rezultatus nusprendėme dalyvauti OPKUS (Olweus programos kokybės užtikrinimo sistema) programoje ir sieksime tapti OLWEUS MOKYKLOS vardo. Apklausos rezultatai bus pristatyti vasario 27 d. mokyklos aktų salėje per visuotinį susirinkimą.