2016-2017 M.M.

Tikybos olimpiada „Garstyčios grūdas“

Jau tradicinė tapo Kauno arkivyskupijos mokyklose  vykstanti 8-tų klasių moksleivių tikybos olimpiada „Garstyčios grūdas“. Ši olimpiada – tai puiki proga aštuntokams patikrinti savo žinias. Mūsų mokyklos aštuntokai: Edgaras Babinskas, Reda Imersalytė, Viktorija Pliuskytė, Paulina Straukaitė, Rugilė Saženytė taip pat dalyvavo šioje olimpiadoje. Galime pasidžiaugti – rezultatai puikūs.  O Reda Imersalytė olimpiadoje užėmė I vietą. Sveikiname Redą.

Tikybos mokytoja Jolanta Kiudulienė

Jonavos rajono moksleivių rusų kalbos meninio skaitymo konkursas „Prie jūros ąžuolas žaliuoja...“

Jau trečius metus Jonavos rajono moksleivių meninio skaitymo konkursą, skirtą žymaus XIX a. poeto A. S. Puškino kūrybai įprasminti  organizuoja rusų kalbos mokytoja metodininkė Svetlana Ržeutskaja. Šiais metais renginys buvo skirtas 180 poeto mirties metinėms paminėti. S. Ržeutskaja džiaugiasi, kad organizuojant konkursą „Prie jūros ąžuolas žaliuoja...“daug pagalbos suteikė Jonavos savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojos. Jos ne tik sudarė galimybę skaityti eiles bibliotekos salėje, bet ir parengė Puškino kūrinių ir gyvenimo akimirkų parodėlę. Rusų kalbos mokytojas V. Morozas, skambant gitaros garsams atliko kelis romansus, tuo paįvairindamas renginio programą.

Konkurse dalyvavo didelis būrys Jonavos miesto ir rajono mokyklų moksleivių, kurių tarpe  mūsų mokinės Viktorija Pliuskytė ir Karyna Shymkus  pasirodė kaip vienos iš geriausių: Viktorija Pliuskytė 7-8 klasių skaitovų grupėje užėmė II vietą, o Karyna Shymkus  - II-os vietos laimėtoja 9-10 skaitovų grupėje. Džiaugiamės skaitovių pergale ir prasmingu bei turiningu renginiu.

Mokyklos 3-4 klasių mokinių  komanda dalyvavo rajoninėje viktorinoje „Žemė- mano namai“, kur atliko įvairias užduotis susijusias su gamtosauga, žemės planeta ir joje vykstančiais negatyviais gamtos reiškiniais, mėnulio fazių kaita, vandens apytaka ir kt. Viktorinoje komanda laimėjo 3 vietą.

2 kl. mokiniai Viktorija Buržinskaitė,  Evaldas Galuška,   Monika Krištupaitė ir   Nojus Nutautas rajoniniame konkurse „Gudručių šalyje“ užėmė trečią vietą.   Mokytoja E. Šereikaitė.

2017 m. vasario 27 d. mokykloje vyko IV klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkursas “Rašau diktantą 2017”. Geriausiai diktantą parašė 4a klasės mokinė Gabija Liaudanskaitė ir iškovojo teisę atstovauti Jonavos raj. Ruklos Jono Stanislausko mokyklą – daugiafunkcį centrą respublikiniame IV klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkurse “Rašau diktantą 2017”, kuris vyko 2017 m. kovo 2 d. Už mokinės Gabijos Liaudanskaitės paruošimą respublikiniam diktanto konkursui pradinių klasių mokytojai Jurgitai Žaliabarštytei ir mokinei Gabijai Liaudanskaitė buvo įteiktos padėkos ir dovanėlės.

Tarptautinė  olimpiada „Nalanda 2016“

V, pavardė

Klasė

Anglų k.

IT

A. Rafanavičiūtė

pasiekimų sertifikatas,  III laipsnis

D. Kaunietis

pasiekimų sertifikatas,  III laipsnis

Mokytojos: K. Galvydytė, R. Arlauskienė, D. Šimaitienė.

Edukacinių konkursų „Olympis 2016 – Rudens sesija“ nugalėtojai:

A. Rafanavičiūtė (IT);

G. Krikštaponytė

I. Janušytė

III laipsnio diplomas

Mokytojos: D. Šimaitienė, V. Gaidamavičienė, E. Šereikaitė, K. Galvydytė, I. Januškevičienė, R. Šereikė.

Informacija atnaujinta: 2018-07-19 17:04:24