2017-2018 M.M.

2017 m. gruodžio 20 d. 7b kl. mokinė Miglė Volotkaitė dalyvavo rajoniniame 5-10 kl. mokinių pakabinamo kalėdinio žaisliuko „Eglutė“ konkurse. Mokinė užėmė II vietą.

Technologijų mokytoja Modesta Stakeliūnaitė

Šiemet organizuotame 14-e Tarptautiniame informatikos ir informatinio mąstymo  konkurse „Bebras 2017“ dalyvavo ir mūsų mokyklos moksleiviai:  A. Kuznecovaitė, M. Jurgelevičiūtė, G. Liaudanskaitė, Elijus Kuraitis, E. Narauskas, E Galuška, I Šukštulytė. Penktų klasių moksleivių tarpe dvyliktą vietą užėmė Milita Jurgelevičiūtė. Moksleivė apdovanota „Oho“ kryžiažodžių prenumerata 3 mėnesiams. Visi konkurso dalyviai apdovanoti padėkos raštais.

Inf. technologijų mokytoja Daiva Šimaitienė

8 klasės mokinė Ingrida Janušytė dalyvavo trumpojo rašinio respublikiniame konkurse „Poezija mano gyvenime“.

Leidyklos ,,Baltos lankos'' vardu Lijana Žėkaitė dėkoja mokinei už dalyvavimą konkurse ir pateikia rašytojos Kristinos Sabaliauskaitės mintis: „Kaip yra pasakiusi Kristina Sabaliauskaitė, skaitymas ir knyga duoda keturis dalykus, kurių negalės atstoti jokie socialiniai tinklai, jokios inovacijos: intelektą, kritinį mąstymą, vaizduotę ir galią“.

Linki nesustoti skaityti, o išugdytą intelektą, kritinį mąstymą bei vaizduotę išreikšti savo ateities kūriniuose.

Danutė Stankevičienė

Informacija atnaujinta: 2018-07-19 17:04:24