2019-2020 M.M.

Balandžio mėnesį  Garliavos Jonučių progimnazijoje vyko  respublikinis Borutaičių poezijos konkursas, skirtas  Mokyklų bendruomenių metams ir kraštiečių rašytojų Kazio Borutos bei Roberto Keturakio jubiliejams paminėti. Jame dalyvavo 5 b klasės mokinė Ugnė Narauskaitė.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Regina Šereikė

Vasario mėnesį, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijoje  buvo paskelbtas respublikinis piešinių konkursas „Žydintis medis“. Jame dalyvavo 4 b klasės mokinės: Luknė Budrytė, Urtė Turauskaitė.

Darbus buvo galima atlikti įvairia technika. Konkurse dalyvavo 265 dalyviai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Galime pasidžiaugti, mūsų mokyklos mokinė Urtė Turauskaitė - 2 osios vietos laimėtoja.

Mokytoja V. Gustienė

Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 5 – 10 klasių mokinių respublikiniame matematikos ir lietuvių kalbos nuotoliniame konkurse „Uždavinys eilėraštyje“  8 b klasės mokinė Ineta Šukštulytė tapo 3 vietos nugalėtoja. Konkursui mokinę ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja  Regina Šereikė ir matematikos mokytoja Simona Biliūnienė.

Vasario 26 d. Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje vykusiame mokinių kūrybinės raiškos konkurse „Lietuvai, tėvynei mano“ 7 klasės mokinės užėmė III-ą vietą dainų ir poezijos konkurse. Mokines paruošė muzikos mokytojas A.Urbonavičius ir lietuvių kalbos mokytoja D.Stankevičienė. Piešinių konkurse nugalėtoja tapo 7 kl. mokinė Austėja Kuznecovaitė, mokytoja E.Janavičienė.

2019 m. gruodžio mėn. mokyklos bendruomenė dalyvavo atrankoje Gedimino pilies bokšto Lietuvos valstybinei vėliavai gauti.

2019-10-23 dalyvavome rajoniniame dorinio ugdymo (tikybos) protmūšyje  „Pakeliaukime su biblija“.  Mūsų mokyklos komanda užėmė III vietą.

2019-10-14 mūsų antrokai dalyvavo rajoninėje viktorinoje „Tikėjimo kelionė“.  Renginyje dalyvavo net 8-os rajono ir miesto mokyklų komandos. Didžiuojamės mūsų mokyklos komanda, nes jie užėmė pirmąją vietą. Mokinius paruošė tikybos mokytoja metodininkė Jolanta Kiudulienė.

Informacija atnaujinta: 2020-06-03 19:21:14