2014-2015 M.M.

2015 metų  liepos 11dieną minėsime 125-ąsias poeto, dramaturgo  ir  vertėjo  Petro  Vaičiūno  gimimo metines. Puoselėjant mūsų kraštiečio atminimą, kiekvienais metais organizuojamas Jonavos  rajono moksleivių kūrybos konkursas. Šiais metais konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos 5a klasės mokinė Ingrida Janušytė.  Ji pateikė konkursui  sukurtų eilėraščių pynę ir  tapo laureate . Ingridą konkursui ruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Regina Šereikė.

Jums pateikiame keletą Ingridos eilėraščių, kurie talpinami Jonavos rajono mokinių kūrybos knygelėje „Mažosios pėdos kely...“.

IR AŠ TIKRAI MYLIU LIETUVĄ

Sausio 13- osios naktis.

Negi tai nepriklausomybės baigtis?

Žmonės prie Seimo rūmų

Gynė Lietuvėlę mūsų  nuo priešų.

Ginčiau ir aš , giedočiau „Tautišką giesmę“

Ir tai dėl Lietuvos –žemės man gimtos,

Bet dar negimus buvau.

Myliu aš Lietuvą  labai,

Jei reikės – ginsiu ją tikrai

Ir trispalvę iškelsiu.

Myliu aš Lietuvą tikrai.

Nebijosiu būti priešo pakirstai.

RUKLOS MIESTELIS

Vos tik aušrelė išaušta,

Ruklos miesteliu išdidžiai

Koja  kojon žengia kareivėlių pulkai.

Žengia ir dainuoja didžiavyriai mus

Apie šalelės grožį ir plačius laukus.

Vos tik aušrelė išaušta,

Ruklos miesteliu išdidžiai

Žengia  išdidžiai kareivėlių pulkai,

Pasiryžę gint tėvynę nuo priešo aršaus.

LIETUVA  - GIMTINĖ MANO

Lietuva  - gimtinė mano

Širdžiai miela ir graži.

Lietuva – deimantas širdy ,

Ją myliu ir mylėsiu amžinai.

Lietuva – brangiausia man šalis.

Čia Trispalvė plazda išdidžiai

Ir skleidžias žiedas gimtos kalbos.

Lietuva -  kampelis man brangus

Ir lauko pievų aromatas svaigus.

TIKYBOS OLIMPIADA „GARSTYČIOS GRŪDAS-2015“

Mūsų mokyklos 8-okai: Ingrida, Lukas, Edgaras S, Živilė, Paulina, Žavinta, Vaiva, Vakarė, Viktorija, Rimvydas dalyvavo Kauno arkivyskupijos katechetikos centro organizuotoje 8-ų klasių tikybos olimpiadoje „Garstyčios grūdas-2015“.

Džiaugiamės tais, kurie dalyvavo, bandė, stengėsi. Visi gavo padėkas, o Ingrida Putelytė (8b) surinko 18 balų iš 20 galimų, ji apdovanota diplomu ir suvenyru.

Tikybos mokytoja Jolanta Kiudulienė

ŠVENTĖ-VIKTORINA „GUDRUČIŲ ŠALYJE“.

2015 m. kovo 19 d. 2 b klasės „Linksmųjų skaičiukų“ mokinių komanda dalyvavo Jonavos Justino Vareikio progimnazijoje vykusioje Jonavos rajono mokyklų 2 klasių mokinių šventėje-viktorinoje „Gudručių šalyje“. Dalyviai turėjo paruošti namų darbus: sukurti emblemą, pavadinimą, šūkį. Viktorinos metu atliko įvairias užduotis reikalaujančias išlavintos vaizduotės, loginio mąstymo, skatinančias netradiciškai pažvelgti į matematikos dalyką, ugdančias  bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas. Mūsų mokyklos komanda užėmė 3 vietą. Nugalėtojai buvo apdovanoti atminimo dovanomis.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio merginų futbolo II vietos laimėtojos. Trenerė Eglė Kazlauskienė

KONKURSAS „RAŠAU DIKTANTĄ“

4 a klasės mokinys Konradas Žardeckas Respublikiniame diktanto rašymo konkurse ,,Rašau diktantą“ laimėjo II-tą vietą. O rajone jis šauniausias.

mokytoja Edita Šereikaitė

MATEMATINIS KONKURSAS „ŽINIUKAS 2015“

Šių metų sausio 28 dieną įvyko rajoninis matematikos konkuras „Žiniukai 2015“ Upninkų pagr. mokykloje. Dalyvavo Jonavos rajono Barupės, Šveicarijos, Užusalių, Kulvos Abraomo Kulviečio ir Ruklos Jono Stanislausko pagrindinių mokyklų komandos. Konkursas vyko keturiais etapais: pirmasis „Testas“; antrasis konkurso etapas „Piešti, matuoti, kirpti, braižyti“; trečiasis – „Skaičiuok–įrašyk“ ir ketvirtasis konkurso etapas „Galvok“.  Mūsų mokyklos  5a klasės mokinių komanda atliko visas užduotis, surinko daugiausiai taškų ir užėmė I - ą vietą.

Mokiniams ir juos ruošusioms mokytojoms įteikti padėkos raštai, prisiminimo dovanėlės.

Mokinius ruošė mokytoja Ritma Arlauskienė

„GUDRAGALVIO“ KONKURSAS

Lapkričio 27 d. jungtinė 3-4 klasių komanda  dalyvavo  „Gudragalvio“ konkurse.  Kopnkursas  vyko  Neries pagrindinėje mokykloje. Dalyvavo 6 kmandos. Mūsų komanda Eva Davidova, Irūna Blaškytė (3b kl. mokytoja V. Gustienė) ir Konradas Žardeckas, Nedas Bendikas(4a kl. mokytoja E. Šereikaitė) laimėjo 2- tą vietą.

Komandos kosminiu laivu skrido į 3 Galaktikas. Kiekvienoje užduotys vis sunkėjo. Po 3 užduočių vyko kapitonų mūšis. Vienintelis Konradas (iš 6 kapitonų) pelnė 5 taškus ir komanda kovojo dėl prizinės vietos.  Susirungėme su šeimininkų komanda. Užduotį reikėjo atlikti teisingai ir greitai. Mums pavyko ir mes prizininkai – 2-tos vietos laimėtojai. Edita Šereikaitė

Ataskaita apie mokinių dalyvavimą rajoniniuose, respublikiniuose renginiuose 2014-2015 m.m.
Rajoniniai ir respublikiniai sporto pasiekimai 2014-2015 m.m.

Informacija atnaujinta: 2018-07-19 17:04:24