SOCIALINIS PEDAGOGAS

Socialinio pedagogo teikiamos paslaugos

Socialinis pedagogas -    pedagogas, kurio pagrindinė veikla nukreipta į pagalbos mokiniams organizavimą ir jo asmenybės vystimosi, tobulėjimo skatinimą.

Mokyklos socialinė pedagogė Lina Fiodorovienė
Tel. nr. 865595549; lina35603@yahoo.com

Svarbiausias socialinio pedagogo uždavinys – būti mokykloje konsultantu įvairiais su vaiko teisėmis ir jų pažeidinėjimu susijusiais klausimais;

Socialinis pedagogas nedubliuoja klasės vadovo ar dalyko mokytojo veiklos, bet ją papildo;

Socialinis pedagogas padeda klasės auklėtojui, kaip individualiai dirbti su delikventinio elgesio, nedarnių, socialiai remtinų šeimų vaikais, skurde gyvenančiomis šeimomis;

Socialinis pedagogas gauna informaciją iš klasės auklėtojų, mokytojų apie vaikų mokymosi ir gyvenimo sunkumus bei konsultuoja kolegas, kaip jie turėtų padėti vaikams;

Socialinis pedagogas kartu su mokyklos bendruomene rengia įvairius socialinius projektus, skirtus sėkmingesnei vaikų adaptacijai visuomenėje ir vaikų socializacijai.

Socialinis pedagogas organizuoja tėvų susitikimus su kompetentingais asmenimis vaiko teisių klausimais, informuoja tėvus apie vaiko socialinės apsaugos įstatymus ir tėvų atsakomybę už vaiką.

Socialinis pedagogas bendrauja su tėvais tuo atveju, kai klasės auklėtojas patyrė didelių kėblumų spręsdamas vaikų socialines problemas, gindamas jų teises, kai artimiausia vaiko aplinka jam pasidarė nesaugi, kai vaikas nelanko mokyklos ir t.t.

Moksleiviai, visada esate laukiami jei reikia pagalbos, norite išsikalbėti, arba tiesiog pabūti......................

Psichologinę pagalbą telefonu teikia:
Jaunimo linija - 8 800 28888 (darbo laikas 16:00 - 07:00 val. kasdien, savaitgaliais visą parą)
Vaikų linija - 8 800 11111 (darbo laikas: 11:00 - 21:00 val. kasdien)
Vilties linija - 8 800 60700 (darbo laikas: visą parą)
Linija doverija - 8 800 77277 (pagalba teikiama rusų kalba. Darbo laikas: 16:00 - 20:00 val.)

Psichologinę pagalbą mokiniai gali gauti internetu šiais adresais:
Draugo laiškai - www.jppc.lt/draugas (į laiškus per 3 dienas atsako "Jaunimo linijos savanoriai konsultantai)
Psichologinis kūrybinis jaunimo centras - kasnutiko@yahoo.com (į laiškus per 3-5 dienas atsako savanoriai konsultantai)

Naudingos nemokamos lietuviškos mobilios aplikacijos
Pagalba internetu
Pagalba telefonu
Į ką atkreipti dėmesį kalbant su vaikais apie Koronavirusą?
Kur galima kreiptis pagalbos, jeigu vaikas vartoja psichoaktyviąsias medžiagas
Lankstinukas „Energetiniai gėrimai“
Lankstinukas „Kofeino poveikis sveikatai“
Lankstinukas „Ištiesk pagalbos ranką“