PASKATINIMAI IR APDOVANOJIMAI

Spalio 7 d. Jonavos Kultūros centro didžiojoje salėje buvo paminėta Mokytojų dienos šventė, kurioje, už aktyvią pedagoginę veiklą, nuoširdžius santykius su mokiniais, jų individualių gebėjimų pažinimą, atskleidimą ir puoselėjimą, buvo nominuotas ir Ruklos J. Stanislausko mokyklos – daugiafunkcio centro muzikos mokytojas ANDRIUS URBANAVIČIUS.

Padėka už Jonavos rajono 5-10 kl. mokinių technologijų olimpiados organizavimą (2020-02-19)
Padėka už bendruomeninio renginio, skirto Vasario 16-ajai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai atminti, organizavimą (2020-02-14)
Padėka už integruotos geografijos, istorijos ir dorinio ugdymo viktorinos organizavimą rajono pagrindinių mokyklų ir progimnazijų 7 kl. mokiniams „Keliaujame istorijos, geografijos ir biblijos puslapiais“ (2020-02-13)
Padėka už Adventinės popietės organizavimą, 2019 m.
Padėka mokytojai Irūnai Januškevičienei ir mokiniams, dalyvavusiems „Puoškime mokyklą naktį šv. Kalėdoms“ ir prisidėjusiems prie bendruomenės emocinės, šventinės aplinkos kūrimo. 2019 m
Padėka už originalias idėjas ir atsidavimą mokyklos bendruomenei, suburiant mokinius ir puošiant mokyklą šv. Kalėdoms. 2019 m.
Padėka Jono Stanislausko mokyklai - daugiafunkciui centrui už geranoriškumą, pagalbą ir nuolatinį bendradarbiavimą ugdant užsieniečių vaikus
Padėka Ruklos Jono Stanislausko mokyklai-daugiafunkciui centrui, koordinatorei Violetai Gaidamavičienei, 2018 m.
Padėka už Adventinės popietės organizavimą, 2018 m.
Padėka už mokinės parengimą konkursui „Eglutė“, 2017 m.
Padėka už Adventinės popietės organizavimą, 2017 m.
Padėka už Lietuvos Kariuomenės dienai suorganizuotą koncertą, 2017m.
Padėka už Mokytojų dienos šventės organizavimą, 2017 m.
Padėka už rajoninio konkurso-šventės „Į svečius pas Juozapą“ organizavimą 4-5 kl. mokiniams.
Padėka už rajoninio lietuvių kalbos konkurso „Linksmieji labirintai“ organizavimą 3-4 kl. mokiniams.
Padėka už rajono bendrojo ugdymo mokyklų 6-8 kl. mokinių integruoto rusų kalbos-kūno kultūros konkurso „Sportuok, mokykis, tobulėk“ organizavimą.
Padėka už mokinių parengimą rusų klb. meninio skaitymo konkursui „Prie jūros ąžuolas žaliuoja“
Padėka už mokinių parengimą rajoninei viktorinai „Gudručių šalyje“, 2017 m.
Padėka už „Lygybės medžio“ teatro edukacinės, kūrybinės laboratorijos projekto dalyvių – vaikų su socialine atskirtimi foto parodos organizavimą.
Padėka už nuoširdų Kalėdinių giesmių įprasminimą kartu su mokiniais, Adventinės šilumos skleidimą ir bendruomenės narių telkimą šventinės popietės metu.
Padėka už šiltos, jaukios, prasmingos Adventinės popietės organizavimą mokyklos ir skyriaus darželio „Pušaitė“ bendruomenės nariams.
Padėka už originalios akcijos organizavimą „Marš, visi į kiemą“. 2016 m.
Padėka už pasidalijimą patirtimi konferencijoje „Vaikų dienos centras – galimybės, pažanga ir perspektyvos“. 2016 m.
Padėka už dalijimąsi patirtimi su rajono pedagogais, organizuojant atviras pamokas. 2016 m.
Padėka už originalias idėjas, puošiant mokyklos erdves, kuriant šventinę nuotaiką bei demonstruojant mokinių darbus Kalėdine tematika. 2016 m.
Padėka už neformaliojo vaikų švietimo programos „Rankdarbių mokyklėlė“ vykdymą Europos sąjungos finansuojamomis lėšomis. 2016 m.
Padėka už neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtros projekto „Edukacinių programų ir kūrybinių partnerysčių veiklos“ laimėjimą.

Informacija atnaujinta: 2020-03-03 13:36:21