PASKATINIMAI IR APDOVANOJIMAI
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas
© 2017 Visos teises saugomos
Sprendimas: webmanija.lt
Padėka už rajoninio konkurso-šventės „Į svečius pas Juozapą“ organizavimą 4-5 kl. mokiniams.
Padėka už rajoninio lietuvių kalbos konkurso „Linksmieji labirintai“ organizavimą 3-4 kl. mokiniams.
Padėka už rajono bendrojo ugdymo mokyklų 6-8 kl. mokinių integruoto rusų kalbos-kūno kultūros konkurso „Sportuok, mokykis, tobulėk“ organizavimą.
Padėka už mokinių parengimą rusų klb. meninio skaitymo konkursui „Prie jūros ąžuolas žaliuoja“
Padėka už mokinių parengimą rajoninei viktorinai „Gudručių šalyje“, 2017 m.
Padėka už „Lygybės medžio“ teatro edukacinės, kūrybinės laboratorijos projekto dalyvių – vaikų su socialine atskirtimi foto parodos organizavimą.
Padėka už nuoširdų Kalėdinių giesmių įprasminimą kartu su mokiniais, Adventinės šilumos skleidimą ir bendruomenės narių telkimą šventinės popietės metu.
Padėka už šiltos, jaukios, prasmingos Adventinės popietės organizavimą mokyklos ir skyriaus darželio „Pušaitė“ bendruomenės nariams.
Padėka už originalios akcijos organizavimą „Marš, visi į kiemą“. 2016 m.
Padėka už pasidalijimą patirtimi konferencijoje „Vaikų dienos centras – galimybės, pažanga ir perspektyvos“. 2016 m.
Padėka už dalijimąsi patirtimi su rajono pedagogais, organizuojant atviras pamokas. 2016 m.
Padėka už originalias idėjas, puošiant mokyklos erdves, kuriant šventinę nuotaiką bei demonstruojant mokinių darbus Kalėdine tematika. 2016 m.
Padėka už neformaliojo vaikų švietimo programos „Rankdarbių mokyklėlė“ vykdymą Europos sąjungos finansuojamomis lėšomis. 2016 m.
Padėka už neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtros projekto „Edukacinių programų ir kūrybinių partnerysčių veiklos“ laimėjimą.

Informacija atnaujinta: 2017-03-18 15:34:53