VIZIJA, MISIJA, TIKSLAI
© 2017 Visos teises saugomos
Sprendimas: webmanija.lt

MOKYKLOS VIZIJA, MISIJA, VERTYBĖS

Mokyklos vizija - saugi, besimokanti, reprezentuojanti, modernėjanti, atvira mokykla, kurioje mokoma ir mokomasi, bendradarbiaujama ir kuriama.

Mokyklos misija - teikiant ir užtikrinant kokybišką išsilavinimą ugdyti asmenybę, gebančią atrasti savo vietą besikeičiančiame pasaulyje.

Mokyklos vertybės:

bendrystė – jaučiamės visi svarbūs ir atsakingi;

tolerancija  – priimame kiekvieną tokį, koks jis yra;

profesionalumas – atsakingas požiūris į darbą, asmeninių, tarpasmeninių ir profesinių kompetencijų tobulinimas;

lankstumas – naujovių priėmimas ir tobulėjimas išlaikant tradicijas.

STRATEGINIAI TIKSLAI, UŽDAVINIAI IR PRIORITETAI

Tikslas – būti  saugia, besimokančia, reprezentuojančia, modernėjančia, atvira mokykla, kurioje mokoma ir mokomasi, bendradarbiaujama ir kuriama.

Uždaviniai:

1. Teikiant kokybišką ugdymą gerinti kiekvieno mokinio mokymo(si) pasiekimus.

2. Sudaryti sąlygas mokiniams ir mokytojams saugiai ir  kūrybingai mokytis ir mokyti.

3. Telkiant mokyklos bendruomenę siekti bendrų veiklos tikslų ir  pozityvių pokyčių.

Prioritetas: mokinių pasiekimų gerinimas.

Informacija atnaujinta: 2015-04-16 18:13:04