Adventas – metas daryti gerus darbus (2012-12-05)

Iki gruodžio 19d. mokykloje vykdomas projektas: „IŠTIESK  RANKĄ – ATVERK  ŠIRDĮ“.

Kviečiame visą Ruklos bendruomenę įsijungti į šį projektą. Ištieskite ranką vargstančiam, atverkite širdį šalia esančiam.

Namuose tikriausiai turite daug susikaupusių, Jums jau nereikalingų daiktų (išaugtų, jums netinkančių drabužių, avalynės, žaislų, knygų ir kt.), atneškite į mokyklą ir mes juos perduosime vargstantiems, sunkiai gyvenantiems vaikams, suaugusiems. Taip pat galite aukoti negendantį maistą.

Jei atversite savo širdį ir ištiesite ranką, viską neškite į tikybos kabinetą (visą jūsų gerumą mes sudėsime į dėžes ir nešime į Ruklos caritą).

Projektą organizuoja : soc. pedagogė, tikybos mokytoja, mokinių taryba, 8 kl. mokiniai.

AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ.